Ansatte

Bo N. Andersen
Bo N. Andersen
Administrerende direktør
22 51 18 31   900 92 490
bo.andersen@spacecentre.no
Last ned bilde
Marianne Moen
Marianne Moen
Avdelingsdirektør
22 51 18 17   480 63 743
marianne.moen@spacecentre.no
Last ned bilde
Sofie Bejbro Andersen
Kommunikasjonsrådgiver
22 51 18 18   405 34 117
sofie.andersen@spacecentre.no
Christer Aasen
Nettredaktør
Knut E. Myrvang
Knut E. Myrvang
Avdelingsdirektør
Signe Marie Husø
Rådgiver
22 51 18 36   410 71 990
signe.marie.huso@spacecentre.no
Haakon Gjersum
Rådgiver, Aspirant
22 51 18 36   974 19 767
haakon.gjersum@spacecentre.no
Elin Stange Heikvam
Seniorrådgiver, personal
Siv Thoresen
Seniorrådgiver, økonomi
22 51 18 39   472 53 867
siv.thoresen@spacecentre.no
Last ned bilde
Ellen Tanum Vego
Seniorkonsulent, Arkiv
Terje Wahl
Terje Wahl
Avdelingsdirektør
22 51 18 15   901 24 850
terje.wahl@spacecentre.no
Last ned bilde

Jordobservasjon

Ole Morten Olsen
Seniorrådgiver, Jordobservasjon
22 51 18 38   926 37 053
ole.morten.olsen@spacecentre.no
Dag Anders Moldestad
Seniorrådgiver, Jordobservasjon
Guro Dahle Strøm
Seniorrådgiver, Jordobservasjon
Evie Merethe Hagen
Seniorrådgiver, Jordobservasjon
Vigdis Lonar Barth
Seniorrådgiver, Forskning og jordobservasjon
Anja Strømme
Seniorrådgiver, Jordobservasjon
22 51 18 06   957 91 746
anja.stromme@spacecentre.no
Last ned bilde
Ola Nordbeck (permisjon, Brüssel)
Seniorrådgiver, Jordobservasjon
22 51 18 07   974 91 906
ola.nordbeck@spacecentre.no
Last ned bilde

Forskning

Pål Brekke
Seniorrådgiver, Romforskning
22 51 18 27   908 71 961
paal.brekke@spacecentre.no
Last ned bilde
Marianne Vinje Tantillo
Seksjonssjef, Romstasjon og utforskning
Maria Høegh Berdahl
Rådgiver
22 51 00 36   951 47 432
maria.berdahl@spacecentre.no

Satellittnavigasjon

Steinar Thomsen
Seksjonssjef, Satellittnavigasjon
Tine Sødergren
Seniorrådgiver, Satellittnavigasjon
Jo Heier
Seniorrådgiver, Satellittnavigasjon
22 51 18 32   926 69 003
jo.heier@spacecentre.no
Last ned bilde
Kjersti Moldeklev
Seniorrådgiver, Satelittnavigasjon
Erik Uribarri
Seniorrådgiver, Satellittnavigasjon
22 51 18 04   948 64 059
erik.uribarri@spacecentre.no
Last ned bilde
Christian Rost
Seniorrådgiver, Satellittnavigasjon
Kjell Arne Aarmo (permisjon)
Seniorrådgiver, Satellittnavigasjon
Karl Bjarne Kapaasen
Seniorrådgiver, Satellittnavigasjon
Geir Hovmork
Geir Hovmork
Nestleder og Avdelingsdirektør
22 51 18 13   901 42 457
geir.hovmork@spacecentre.no
Last ned bilde

Industri

Bjørn Ottar Elseth
Seniorrådgiver, Industri
22 51 18 11   905 74 985
bjorn.elseth@spacecentre.no
Last ned bilde
Rune Eriksen
Seksjonssjef, Industri
22 51 18 14   901 42 456
rune.eriksen@spacecentre.no
Last ned bilde

Satellittkommunikasjon

Rune Sandbakken
Seksjonssjef, Satellittkommunikasjon
Kjetil Bilic Michaelsen
Seniorrådgiver, Satellittkommunikasjon
Arvid Bertheau Johannessen
Seniorrådgiver, Satellittkommunikasjon
Frank Udnes
Frank Udnæs
Avdelingsdirektør
22 51 00 35   908 97 604
frank.udnaes@spacecentre.no
Last ned bilde

Strategi

Jostein Rønneberg (permisjon)
Avdelingsdirektør (permisjon)
Åse Wahl Gunderson (permisjon)
Rådgiver
Hans Morten Synstnes
Seniorrådgiver, Strategi

Prosjekt

Tyler Jones
Seniorrådgiver
22 51 11 30   941 32 846
tyler.jones@spacecentre.no
Jon Harr
Seniorrådgiver, Prosjekt
22 51 00 31   906 41 665
jon.harr@spacecentre.no